DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

Středisko volného času Radovánek stále nabízí volná místa na kroužky v naší škole. Rodiče mají možnost děti přihlásit ještě i nyní, v září. V případě malého zájmu bohužel hrozí, že kroužky nebudou zahájeny. Nabídku kroužků v naší škole naleznete >>>zde.

S počátkem nového školního roku zavádí naše škola novinku - velkou přestávku budou žáci v případě příznivého počasí trávit na školní zahradě. Získají tak možnost odpočinout si mezi vyučováním na čerstvém vzduchu.

Na pátek 18. listopadu 2022 vyhlášuje ředitelka školy z provozních důvodů ředitelské volno pro žáky. Toto volno přímo navazuje na čtvrteční státní svátek. Školní jídelna nebude v provozu, žaci mají automaticky odhlášený oběd.

Od září 2022 bude v naší škole pro všechny ročníky od 3. třídy zaveden systém elektronických žákovských knížek a třídních knih (1. a 2. ročník bude i nadále používat notýsky). Podrobné informace obdrží rodiče od třídních učitelů.