DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

ZŠ Blatnice přijme do svého kolektivu výpomoc do školní jídelny na DPP v období pracovní neschopnosti našich kmenových zaměstnanců. Tento inzerát je aktuálně platný. Nástup možný 12.3. Pro více informací zašlete email na adresu karasova@zsblatnice.cz nebo volejte na tel.číslo: 777 167 854

Od 18. dubna do 20. června 2023 bude probíhat plavecká výuka žáků 3. a 4. třídy. Podrobnější informace naleznete na stránkce Plavecká výuka.

ZŠ Blatnice přijme do svého týmu školníka na DPP. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na email lennydianova@zsblatnice.cz nebo volejte na tel. číslo 776 122 070.

ZŠ Blatnice přijme do svého kolektivu výpomoc na úklid na DPP v období pracovní neschopnosti našich kmenových zaměstnanců. Pro více informací zašlete email na adresu lennydianova@zsblatnice.cz nebo volejte na tel.číslo: 776 122 070.

z důvodu růstu cen potravin jsme od 1. ledna 2023 nuceni přistoupit k navýšení ceny školních obědů. V případě obědů pro děti do 10 let se jedná o zdražení ve výši 2 Kč/oběd, u ostatních strávníků o 3 Kč/oběd. Nový ceník je k dispozici na stránce školní jídelny.

S počátkem nového školního roku zavádí naše škola novinku - velkou přestávku budou žáci v případě příznivého počasí trávit na školní zahradě. Získají tak možnost odpočinout si mezi vyučováním na čerstvém vzduchu.

Od září 2022 bude v naší škole pro všechny ročníky od 3. třídy zaveden systém elektronických žákovských knížek a třídních knih (1. a 2. ročník bude i nadále používat notýsky). Podrobné informace obdrží rodiče od třídních učitelů.