Projekt Den jinde

Projekt Den jinde 1

Spolupráce se ZŠ Pernarec.

V průběhu měsíce dubna se naše škola a členové žákovského parlamentu zapojili do projektu Den jinde od MAS Radbuza. Naší partnerskou školou byla ZŠ Pernarec, kterou jsme navštívili 19.dubna. Po vzájemném seznámení proběhla návštěva výuky a diskuze o funkci školního parlamentu.

Další vzájemná návštěva se uskutečnila 30. dubna, kdy jsme přivítali ZŠ Pernarec u nás v Blatnici. Po uvítání a prezentaci školy a obce členové parlamentu navštívili jednu vyučovací hodinu a po obědě a procházce obcí jsme návštěvu ukončili na místním fotbalovém hřišti zmrzlinou.

Závěrečné setkání proběhlo na neutrální půdě v obci Prusiny, kde jsme si sdělili své dojmy, poznatky a nápady na zlepšení prostředí škol. Všichni jsme si všechna setkání náramně užili a těšíme se na další ročník tohoto projektu.

Datum vložení: 23. 5. 2024 7:43
Datum poslední aktualizace: 23. 5. 2024 7:45