Osmáci na kolech

Osmáci na kolech

V pondělí jsme šlápli do pedálů a vyrazili z Blatnice na náš třídenní cyklistický výlet. Naším cílem byly Konstantinovy Lázně, kde jsme našli super zázemí. V úterý jsme prozkoumali krásy zdejšího okolí a dnes už máme v nohách parádních 80 kilometrů.

Počasí nám přeje naprosto neskutečně. Sluníčko svítí, takže nechybí ani koupání a pohoda. Celá akce prostě jede na jedničku 😎 Nejenže dáváme pořádně do těla a makáme na fyzické kondici, ale hlavně skvěle tmelíme partu. Smíchu a zážitků máme už teď na rozdávání a je vidět, že takové společné kilometry dokážou kolektiv neskutečně spojit 🙌

Před námi je teď závěrečných 43 kilometrů cesty domů. Držíte nám palce, ať v pořádku a bez nehod dorazíme až do Blatnice 🍀

Datum vložení: 24. 6. 2026 10:39
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2026 10:40