6. TŘÍDA / události

Krásný slunečný den jako stvořený na výlet, to byl 31. květen, kdy jsme se skutečně vydali na výlet, a to do našeho hlavního města. Prošli jsme se po centru města a navštívili jsme Muzeum fantastických iluzí v Praze, kde na nás čekalo více než 150 interaktivních exponátů. Všichni jsme si výlet užili.

Zábavné dny

17.03.2023

Série zábavných dnů začala dny v určité barvě oblečení. Žáci ladí nejen oblečení, ale také doplňky.

Dne 21. prosince 2022 jsme se vypravili na vánoční trhy do Plzně. Ačkoli nebylo počasí příliš příznivé, užili jsme si to náramně. Kromě vánočních trhů jsme také navštívili mázhauz radnice, ve kterém jsme zhlédli betlém, jenž je zapsán v knize rekordů, dále výstavu adventních kalendářů, jež tvořily děti z plzeňských škol, a model historického jádra...

Dne 20. prosince 2022 jsme se vypravili do školní tělocvičny, kde bylo postaveno mobilní planetárium a program s názvem Cesta do hlubin vesmíru. Žáci se dověděli zajímavosti o hvězdách, souhvězdích, hvězdokupách, mlhovinách a dalších objektech ve vesmíru.